"این مطب صرفاً جنبه اطلاع رسانی داشته و خدماتی در این زمینه ارائه نمیگردد"

اندرمولب 2

دستگاه اندرمولبCellu M6

دستگاه های  اندرمولب و Cellu M6  توسط سیستم های LGP توسعه پیدا کرده اند و ۲۵ سال است که نیازهای لاغری و ضدپیری زنان و مردان را برآورده می سازند. اندرومولب  Cellu M6 براساس تحریک سلولی است  و روش درمانی طبیعی و غیرتهاجمی مناسب برای لاغری و از بردن چروک ها عرضه می کند و هر روزه ۱۰۰۰۰۰ نفر در دنیا از آن استفاده می کنند.

توضیح یک جلسه درمانی اندرمولب Cellu M6

دستگاه اندرمولب LPG، که جدیدترین نسل دستگاه های زیبایی است، دو شیوه بسیار دقیق را  برای لاغری موضعی و رفع چروک و افتادگی بدن و صورت ترکیب می کند. تحریک  - LPG Mechano که با غلطک های موتوری مستقل انجام می شود.

جلسه ابتدایی اندرمولب Cellu M6 35 دقیقه طول می کشد. ما شش جلسه در طول دو هفته را توصیه می کنیم. هر جلسه اندرمولب توسط یک متخصص مجرب صورت می گیرد که تمامی مراحل درمان را کنترل کند تا شما در حد امکان احساس ناراحتی نکنید.

مزایا و فواید

اندرمولب Cellu M6 برای لاغری موضعی و رفع چین و چروک و افتادگی پوست  مناسب است. این روش چربی های اضافی مخصوصا در ناحیه ران، کفل، شکم و مفصل ران را از بین می برد و ظاهر پوست در این نواحی را بهبود می بخشد. همچنین این دستگاه بدن و سلول ها را تحریک می کند و چین و چروک نواحی مورد نظر را رفع می کند.

نتایج نشان می دهند که دستگاه سنتی Cellu M6 بافت چربی موضعی را کاهش می دهد. شایان ذکر است که  استفاده از  لیپوماساژ  به همراه اندرمولب  Cellu M6 حتی کارایی بیشتری دارد: در این روش پس از تنها ۱۲ جلسه به لطف فرآیند "لیپولیز" طبیعی،  ۷۰ درصد از چربی های اضافی به انرژی تبدیل می شوند. اندرمولب چه به عنوان یک روش درمانی ابتدایی یا به عنوان روش درمانی مستمر، تضمین می کند که بدن فرم خوبی پیدا می کند و سلولیت ها از بین می روند.
اندرمولب 1

اندرمولب Cellu M6 مناسب چه کسانی است؟

جلسات اندرمولب  Cellu M6 مخصوص کسانی است که می خواهند بدن خود را صاف، محکم و سفت کنند و در حین حال رژیم غذایی سالمی داشته باشند. تحریکات دستگاه LPG به  منظور کاهش وزن است و به فرآیند از بین بردن چین و چروک پوست کمک می کند، زیرا این تحریکات با هر قسمت از بدن قابلیت سازگاری دارند.

لاغری موضعی و کاهش چربی

اندرمولوژی لیپوماساژ LPG  جالب، بی خطر و بدون درد است و نواحی ران و باسن را به خوبی بهبود می بخشد. این روش درمانی  برای از بین بردن سلولیت و لاغری موضعی در تمامی نواحی بدن، بغل، ران، پوست شل و افتاده و چربی موضعی موثر است.

اگر می خواهید ظاهر و احساس بهتری داشته باشید، دستگاه اندرمولوژی لیپوماساژ  مناسب شماست. برخلاف بعضی از روش ها و محصولات دیگر که سلولیت بیش از حدی را دفع می کنند یا صرفا با لیزر، رادیوفرکانسی  یا فراصوت پوست را گرم می کنند تا به طور موقتی سفت شود، دستگاه اندرمولوژی به ریشه مشکل و لاغری موضعی می پردازد.

ماساژ عمقی  باعث افزایش ۲۰۰ درصدی گردش خون و غذد لنفاوی می شود ( ماساژ دستی گردش را ۶۰ درصد افزایش می دهد) و کمک می کند تا سموم دفع شوند و مایع غیرطبیعی ایجاد نشود. فیبرهای  همبند ساختاری پوست کشیده و ترمیم می شوند و پوست صاف تر و سفت تر می شود و ظاهر بهتری پیدا می کند.

فن آوری اندرمولوژی لیپوماساژ  روش های درمانی مختلفی را برای برآورده ساختن  نیازهای مخصوص عرضه می کند

نحوه درمان با استفاده از لیپوماساژ LPG

در ای نروش درمانی برای بدست آوردن نتایج بهینه به یک دوره حداقل ده جلسه ای  نیاز است و مراقبت های بعدی منظمی نیز برای نگهداری از پوست وجود دارد. تمامی روش های درمانی  توسط یک فیزیوتراپ، متخصص درمان های زیبایی یا لاغری دارای مجوز صورت می گیرد.

در مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید