Warning: Illegal string offset 'box_blank' in /home4/maghzoas/public_html/wp-content/plugins/SmartLinks/seo-smart-links-business.php on line 618

واحدهای لیزر فقط برای موهای تیره با پوست های روشن به کارمی رود.انجام لیزر برای موهای بلوند به دلیل پیگمنت های موجود در لیزر بسیار اثر بخش نمی باشد.

با پیشرفت تکنولوژی لیزر موهای زاید صورت برای کسانی که موهای تیره و پوست های روشنی هم ندارند استفاده می شود که برای لیزر موهای زائد صورت این افراد از ترکیب امواج رادیویی و لیزر استفاده می شود. یکی از مشکلات رایج خانم ها رشد موهای زائد صورت است. و معمولا علت آن ویژگی های قومی و قبیله ای و یا موروثی می باشد.

و در تعداد کمی از خانم ها ،علت آن ترشح هورمون آندروژن و افزایش آن می باشد ویا به دلیل برهم ریختن سوخت وسازهای دیگر بدن است . تقریبا در حدود ۲۲ درصد از خانم ها تحت تاثیر موهای زائدی که درنواحی چانه و پشت لب آن ها رشد می کند قرار می گیرند و یکی از علل ناراحتی آن ها می باشد و باعث استرس و اضطراب و کاهش کیفیت زندگی درخانم ها می شود.

علت رشد موهای زائد

تشخیص علت رشد موهای زائدبسیار مهم می باشد.علل بیشتر آن ها یا موروثی است و یا به ویژگی های قومی و قبیله ای بستگی دارد.

اگرچه مواردی که می تواند نشان دهنده ترشح هورمون آندروژن باشد مواردی شامل افزایش موهای زائد، قاعدگی های نامنظم ، آکنه ، آلو پیسیا alopecia، وچربی بیش ازحد بدن است.

سندروم پلیک استیک اوری (Polycystic Ovary Syndrome PCOS) یکی از رایج ترین علت های افزایش آندروژن می باشد ومعمولا ۷۰ تا ۸۰ درصد بیمارانی که هورمون آندروژن در بدنشان افزایش پیدا می کند دچار پرمویی می شوند .اگرچه ممکن است این نشانه ها در میان خانم های آسیایی کمترباشد. پرمویی یک ویژگی موروثی و خانوادگی می باشد و در درجه اول بی نظمی های آندروژن باعث رشد موهای زائد در افراد می شود اما دلیل مهم دیگری که در پرمو بودن آن ها نقش دارد ویژگی های موروثی می باشد.

درمان و رفع موهای زائد صورت با لیزر

بیماران باید به اندازه کافی از درمان هایی که می تواند رفع موهای زائد با لیزر را در پی داشته باشد ، آگاهی داشته باشند.یک روش به تنهایی نمی تواند برای همه نواحی بدن وهمه بیماران مناسب باشد وانتخاب روش ها به مواردی چون شخصیت بیمار، ناحیه ای که موی زائد دارد ومیزان موهای زائد مانند فاکتورهای دیگری چون سن بیماروتفاوتهای شخصی بیمار بستگی دارد.

موهای زائد صورت

هرروزه تعداد زیادی ازخانم ها درسرتاسر جهان که برای اصلاح موهای صورت خود و رسیدن به یک نتیجه دلخواه شکست خورده اند به دنبال یک راه حل مناسب میگردند . این راه حل مناسب چیزی نیست جز لیزر موهای زائد بدن و صورت . برهمین اساس ما امروزه ازصنعتی به نام لیزر با حدود ۳ میلیون درمان برای از بین بردن موها ی زائد صورت برخوردار هستیم .

تعدادی از خانم ها روی صورت خود موهای زائدی دارند که باعث درد سر آن ها شده است. درمان های تخصصی ما خیلی مجزا هستند .برای لیزر موهای زاید صورت نیازی به رشد این موها و در آمدن آن ها از پیاز مو نمی باشد.لیزر نه تنها موهایی که در روی پوست است را ازبین می برد بلکه تمام موهای زیر پوستی راهم رفع می کند و موها کاملا از بین می روند.و موهای زائد کامل از روی پوست از بین می رود.

لیزر رفع موهای زائد صورت  معمولا حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد ونیازی به ریکاوری و احیا بیمار نمی باشد. و شما می توانید فورا به محل کار خود برگردید ویا بازی کنید. این درمان می تواند برای همه نواحی صورت شما انجام شود مانند صورت ،بالای لب ، چانه ،گردن،بنا گوش وقسمت های دیگر انجام شود .هرچه موها تیره تر باشند انجام لیزر موفقیت آمیز تر می باشد.لیزر موهای بلوند،قرمز و خاکستری به خوبی موهای تیره نتیجه بخش نمی باشد.

موهای زائد چانه و بالای لب

معمولا لیزر موی زائد چانه می تواند بهترین گزینه باشد

درکنار موهای چانه ،مشکل بزرگ دیگری که خانم ها ازآن شکایت دارند موهای بالای لب می باشد.در تعدادی از ما تعداد این موها کم می باشد اما برای بعضی افراد دیگر ازدیاد این موها ی مزاحم باعث ناراحتی آن ها می شود.

ازبین بردن موهای بالای لب بسیار دردناک است وکندن موها ،الکترولیزیک و لیزر می تواند باعث ریزش اشک از چشم شود .

اما تگری thgere یکی از روش هایی است که کاملا قابل تحمل است.

موهای زائد بنا گوش

موهای کم پشتی درنزدیک گوش رشد می کند که مشکل بزرگی نیستند.اما در بعضی از خانم ها رشد این موها باعث نارضایتی آن ها شده است . این موها در بعضی افراد زمخت وتیره هستند.اصلاح و زدن این موها با عث زمخت شدن آن ها شود و انداختن موم هم می تواند ملال انگیز باشد.

موهای صورت مردان (ریش)

همیشه در مورد لیزر موهای زائد مردان پرسیده می‌شود این است که ” آیا لیزر موهای زائد برای آقایان نیز وجود دارد؟” و جواب این سوال نیز بسیار ساده است – بله! هر روزه تعداد بیشتری از مردان علاقه پیدا می‌کنند که ظاهری تمیز و شیک داشته باشند و لیزر موهای زائد یکی از کارهایی است که به منظور پرمویی در مردان باید انجام بدهند. مردان نیز ممکن است به اندازه‌ی زنان از موهای زائد خود ناراضی باشند و وقتی صحبت از بین بردن موهای زائد بدن می‌شود، مردان نیز با مشکلی مشابه با مشکل زنان رو به‌رو هستند.

آقایان ،اگر هر روز صبح ساعات زیادی را سپری می کنید تا موهای صورت خود را اصلاح کنید تا جذاب تر وشیک تر به سرکار خود بروید واین ظاهر مناسب شما رامانند یک تازه داماد نشان دهد و علاوه براین رد کردن اصلاح بوسیله آقایانی که تجربه آن را داشته اند به دلیل اینکه تیغ های اصلاح اثرات بدی روی پوست صورتشان ایجاد می کند وباعث تحریک پوست صورتشان می شود ازنتایج اصلاح صورت می باشد.

بیشتر آقایان از اصلاح کردن تنفر دارند. اما از بین بردن موهای زائد صورت برای مردان،یکی از نمونه آزمایشات رفع موهای زائد برای متخصصین می باشد. پزشکان باید برای انجام این آزمایش متعد شوند اما در بیشتر موارد افراد از نتیجه آن راضی هستند.

آقایان در مقایسه با خانم ها درمان های بیشتری برای رفع موهای زائد انجام می دهند.

شما ممکن است در اواسط طول درمان خود هنوز رشد این موها راداشته باشید اما تاوقتی دوره درمان شما کامل نشده این موها به میزان کمی رشد خواهند کرد واگر هم رشدکنند این موها ی ضخیم به موهای نازک تر وروشن تر تبدیل می شوند.اصلاح این موها راحت تر است و با اصلاح آن ها سایه های سیاه روی پوست شما باقی نخواهد ماند.زمان اصلاح برای شما باعث تلف شدن وقت و یک کار سخت می باشد.

شما ممکن است بخواهید از اکترولیزیک استفاده کنیدتا رنگ خاکستری و یا رنگ های دیگر روی پوست شما باقی نماند اما باید بدانید درمان با این نوع لیزر ، موثر نمیباشد.

قبلا آقایان برای رفع موهای زائد صورت خود از تیغ استفاده می کردند.اگر موهای صورت شما تیره است .بسیار اهمیت دارد که متخصص درمانی را برای شما انجام دهد که برای موهای تیره مناسب میباشد.

موها ی تیره خیلی راحت بوسیله لیزر سوخته می شوند پس اگر دارای موهای تیره هستید ویا از تیغ استفاده می کنید نگران نباشید.

خیلی از مردان دارای موهای زائدی در روی گردن خود می باشند که درجهت های مختلفی رشد کرده است که اصلاح آن برایشان دشواراست .پوست این ناحیه نازک میباشد.لیرز موهای  زائد صورت مردان کمی سنگین است و وقت زیادی میبرد و هنوز این درمان ها میتواند به آقایانی که صورت خود را اصلاح می کنند و موهای زیادی دارند کمک کند بعضی ازآقایان فقط این ناحیه را درمان می کنند.

ابروها

لیزر این قسمت ها برای آقایان سوال می باشد .اما ما لیزر این قسمت را چون نزدیک به چشم می باشد پیشنهاد نمی کنیم اما بعضی ازمردان تمایل به انجام این کار دارند.اگر قصد انجام چنین کاری رادارید بسیار مهم است که احتیاط کنید و چشمان خود را محاظت کنید.

 انجام لیزر برای افراد با موهای تیره

 دو نوع لیزر موهای زائد صورت وجود دارد:

لیزر موهای روشن

لیزر موهای تیره

اینکه پوست ما چقدر تیره باشد مهم نیست لیزر وای ،ای،جی  YAGلیزری می باشد که براساس استاندار طلائی طراحی شده و تمام موهای زائد روی پوست های تیره را از بین می برد.

لیزر با طول موج های بلند ، روی پوست حرکت می کند و با تزریق ملانین در روی پوست ،پیاز مو را نابود می کند.وشما از نتیجه راضی خواهید بود.

لیزر رفع موهای زائد صورت بوسیله متخصصین باتجربه و حرفه ای انجام می شود.هر متخصصی که بخواهد جراحی لیزر را انجام دهد باید قبل از انجام لیزر هر جراحی آموزش های کامل را فراگرفته باشد.علاوه براین پزشکانی که دارای گواهینامه پزشکی میباشند به عنوان مدیر برای قسمت ها ی مختلف انتخاب میشوند تا برمیزان کارایی کارکنان و برشیوه های درمان نظارت داشته باشند.

اثرات جانبی لیزر

لیزر موهای  زائد نواحی ابرو میتواند برای چشم مضرباشد بدلیل اینکه ممکن است اشعه ها ی نور لیزر با چشم برخورد کند .بنابراین برای دوری از عوارض لیزر موهای زائد  این ناحیه شما نیاز به استفاده از عینک های ایمنی دارید تا از چشمان شما محافظت کند واز هرگونه خطری برای چشمان شما جلوگیری کند. ترس ونگرانی یکی ازفاکتورهایی است که هرچند کم اما برای افراد پیش می آید.همچنین انجام لیزر در خانمها باعث تحریک رشد موهای پنهان آن ها می شود.

لیزر موهای زائد صورت روش بسیار مناسبی می باشد.لیزر با نفوذ حرارت ،اشعه ونور به ریشه موها از رشد موها بعداز یک دوره خاص جلوگیری می کند.برای مشاهده نتیجه پایانی ۹ماه یا بیشتر زمان احتیاج میباشد. انجام مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد در این مدت به تسریع درمان کمک خواهد کرد. هرچند در ابتدا هزینه لیزر موهای زائد بسیار گزاف میباشد اما بعد از درمان شما پول خود را پس انداز کرده اید.

لیزر میتواند مورد بسیار خوبی باشد اگر شما پوست روشن وموهای تیره دارید. لیزر میتواندرنگ موها رابعداز یک دوره درمان بهتر و روشن ترکند.

لیزرمی تواند تفاوت بسیار سریعی در زیبایی شما ایجادکند.برای حصول بهترین لیزر شما باید توسط یک متخصص با تجربه انجام شود.لیزر باید به درستی انجام شود حتی برای موهایی که ضخیم است .

پوست اطرف لب وروی چانه بسیار حساس است واگر این کار توسط متخصص باتجربه انجام نشود بیمار با مشکل مواجه می شود.یکی دیگر ازمواردی که باید رعایت شود جلوگیری از برخورد نورخورشید بعد و قبل از انجام لیزر موهای زائد صورت می باشد.

در مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید