Warning: Illegal string offset 'box_blank' in /home4/maghzoas/public_html/wp-content/plugins/SmartLinks/seo-smart-links-business.php on line 618

"این مطب صرفاً جنبه اطلاع رسانی داشته و خدماتی در این زمینه ارائه نمیگردد"

کرایولیپولیز : دستگاه زیبایی کاهش وزن

کرایولیپولیز یا سرما درمانی یک روش غیر تهاجمی است که به آرامی و به طور موثری چربی را از مناطق هدف بدن که به رژیم غذایی و ورزش واکنشی نشان نداده اند حذف می کند. بیماران می توانند از نتایج   قابل توجه اما طبیعی  قسمت های مورد نظر بدن که شکل باریک و صاف را ایجاد می کنند ذی نفع شوند. کرایو لیپولیز در حذف چربی از شکم، پهلوها و کمر بسیار موثر است. نتایج روش کرایولیپولیز برای لاغری با استفاده از فناوری کرایولیپولیز پیشرفته حاصل می شود که  بافت هدف را برای تجزیه سلول های چربی جهت خارج کردن آسان چربی بدون هر گونه آسیب به بافت های جدی منجمد می کند. این خود موحب تحریک فرایند چربی زدایی طبیعی می شود که بعد از اجرای شیوه به مدت چندین ماه ادامه دارد. روش کاهش چربی کرایولیپولیز یا لاغری با سرما امروزه در کانادا، اروپا و بازارهای بین المللی دیگر با تایید وزارت  غذا  و داروی امریکا استفاده می شود. این سیستم قبلا به عنوان یک ابزار کارامد خنک سازی پوست برای بسیاری از درمان های پوستی  کاربرد داشت.  هم چنین مدت زیادی است که به عنوان یک روش امن در سرتاسر جهان استفاده می شده است.

کرایولیپولیز 1

کاربرد کرایولیپولیز : کاهش وزن

  1. کاهش چربی، کاهش وزن، لاغری بدن
  2. نرم کردن بافت سخت چربی، شکستن لیپوست
  3. تقویت و سفتی پوست، شکل دهی بدن
  4. انجماد چربی، حذف سلولیت

کرایولیپولیز 2

روش

کرایولیپولیز یا سرمادرمانی به عنوان جدیدترین و موثرترین روش لیپولیز، کاهش چربی غیر مخرب بدون آسیب به سلول ها و یا بافت های دیگر است. درمان شامل سرمادهی کنترل شده بافت چربی از طریق پوست برای القای لیپولیز توسط فرایند موسوم به آپوپتوزیس می باشد که طی آن سلول های چربی چروکیده و تجزیه و به طور طبیعی متابولیزه شده و در نهایت توسط سیستم لمفاتیک حذف می شوند. سپس فرد کاهش ۲۰ تا ۲۵ درصدی را در چربی در سطح تیمار شده از یک جلسه تجربه می کند. تقبل هزینه کرایولیپولیز  در لایه های چربی متراکم نظیر پهلوها، شکم، چربی کمر و باسن و بازوها بسیار موثر است. این درمان کاهش وزن یا روش جایگزین جراحی نیست و یک انتخاب عالی برای افرادی است که علی رغم سبک زندگی سالم دارای  مقداری چربی می باشند که به رژیم غذایی  یا ورزش واکنش  نمی دهند.

روش کرایولیپولیز یا سرما درمانی در بر گیرنده استفاده از ابزاری است که سلول های چربی را در مناطق هدف بدن برای سهولت فرایند حذف طبیعی چربی  سرد می کند. یک کلاهک برای  تزریق فشار خلا به دستگاه متصل شده و بافت را بین پنل های خنک کننده بیرون می کشد.سلول های چربی تیمار شده از طریق فرایند های طبیعی متابولیک درون بدن مشابع با شیوه خروج چربی از غذا حذف می شود. این کار موجب کاهش تدریجی چربی از بافت های هدف برای  ایجاد ظاهر باریک و لاغر می شود. روش لاغری با کرایولیپولیز  به مدت ۲ تا چند ساعت بسته به اندازه منطقه هدف طول  می کشد.

روند کرایولیپولیز یا سرمادرمانی شامل موارد ذیل است:

  • بهداشت و ایمنی
  • قانون حفظ اطلاعات
  • فروتنی مشتری، حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن
  • بهداشت
  • ضد عفونی کردن تجهیزات

اساس یخ درمانی کل بدن در کرایولیپولیز، چگونگی کارکرد اتاقک یخ است.

کرایولیپولیز 4

 دمای  بسیار پایین برای انسان به عنوان سیگنالی برای بسیج کردن همه فرایند های حفاظت از خود بدن است. رگ های خونی و سیستم لنفاوی در زمان بسیار کوتاه متسع می شوند.  جریان خون به رگ ها افزایش پیدا کرده و  و سوخت و ساز سریع تراکیتروفیسم رخ می دهد .ذخیره سازی بافت های خون، اکسیژن و مواد مغذی را افزایش می دهد  که تقریبا در مقایسه با حالت طبیعی بدن چهار برابر است. به همین ترتیب روش کرایولیپولیز، موجب  بالا بردن سرعت سوزش متابولیت های خون و سیستم لنفاوی شده و تولید آنزیم و هورمون های بالا بردن افزایش می دهد که ایمنی جسمی و روحی ​​و روانی (هورمون های شادی مانند اندورفین، دوپامین، سروتونین)  را در پی دارد و این موضوع تسریع کننده ی خصوصیت ضد التهابی و فرآیندهای  درمانی می باشد و تولید و رشد سلولهای جدید سرعت می گیرد.گیرنده های عصبی موجبکاهش واکنش به درد به مدت چند ساعت می شوند. سلول های چربی شکسته می شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد روش:  سرما درمانی یا کرایولیپولیز در طب به مدت  قرن ها شناخته شده است. WincenzPriessnitz معتقد بوده است  که سیستم درمانی خود را در استفاده از آب یخ مدون ساخته است.

سرما درمانی محلی: استفاده از یخ یکی از شایع فرآیندهای درمانی به طور عمده  در  بهبود اندام حرکتی، اختلال ضد التهاب روماتیسمی استفاده می شده است. اما پس از دهه ۸۰ گذشته علوم مهندسی  چگونگی درمان کامل توسط حرارت شدید کم را نشان داده  است. منشا این انقلاب درمانی در ژاپن است. اولین موضوعی بالینی است که توسط درمان اختلالات روماتیسمی مفاصل و آسم  حاصل شد. در حال حاضر روش کرایولیپولیز با موفقیت به طور عمده در آلمان، اتریش، لهستان و کشورهای دیگر در اروپا استفاده می شود. با استفاده از یخ درمانی یا کرایولیپولیز بسیاری از ورزشکاران به دستاورد های ورزشی، ریکاوری سریع و فیزیوتراپی می رسند. مدیران تحت استرس، بیماران با اختلالات مزمن و حاد، استرس و خستکی و ضربان پایین قلب و افراد چاق برای کاهش وزن و زنانی که به شدت از اثرات مواد ارایشی رنج می برند به لیپولیزر روی می اورند.

کاربرد یخ درمانی یا همالن کرایولیپولیز با هر گونه عدم استرس همراه است. شما با لباس گرم و  مایو وارد اتاق یخ می شوید. کف پلاریوم باید با لبه فوقانی اتاق هم خوانی داشته باشد  تا سر شتخص به طور آزادنه بچرخد. وقتی اتاق بسته شود دما  به مدت  ۲ تا ۴ دقیقه به -۱۵۰ درجه می رسد. شما  در همه اوقات فرایند با پرسنل  اجرایی در تماس هستید و هر زمان بخواهید می توانید فرایند را متوقف کنید.

انجماد چربی متفاوت از دیگر روش های درمانی  چربی غیر جراحی است که از لیزر استفاده می  کنند (مثل Strawberry, I-Lipo  ، Laser Lipo) و این که سلول های چربی  کرایولیپولیز به  طور دائمی از بین می روند. مطالعات بالینی نشان داده اند که  درمان لیپوساکشن کرایوژنیک دارای کارایی  ۲۰ تا ۴۰ درصد سلول های چربی در منطقه درمانی  در یک جلسه است. CryoLipo چربی را در منطقه درمانی و مورد نظر سرد  می کند  طوری که در یک دمای کنترل شده سلول ها متبلور شده و می میرند.کرایولیپولیز یک روش غیر جراحی جایگزین لیپوساکشن بوده و یک درمان مجسمه سازی بدن است که افراد مشهور دیگر نمی توانند راز آن را نگه دارند.

طی چند هفته پس از درمان، سلول های تخریب شده از طریق سیستم لنفی شما فراوری می شوند. ۲ هفته بعد نتیجه کاملا مشخص تر می شود و این در حالی است که اثرات کامل  انجماد چربی را می توان ۴ ماه بعد مشاهده کرد.

کرایولیپولیز 3

مزایا

۱- فن آوری  کرایولیپولیز : محبوب ترین شیوه کاهش وزن در بازار!

۲- فن آوری لوازم آرایشی و بهداشتی پزشکی غیر جراحی، امن تر  از لیپوساکشن .

۳-  CE پزشکی ، تایید ISO13485

4-   درمان به تنهایی می تواند موجب کاهش ۲۰-۳۰% در لایه چربی شود.

۵-KES   دسته درمان با اندازه های مختلف، مناسب برای درمان کل بدن می کند.

۶- کم ترین  سرمایه گذاری .

۷- کمک به بهبود  اختلالات روماتیسمی و بیماری های مزمن، ورم مفاصل، آسم، پسوریازیس، خستگی، بدبینی و اضافه وزن

مشخصات روش کرایولیپولیز

دما: پایین تر از -۱۰ درجه

فشار خلاء:کم تر از ۱۰۰ کیلوپاسکال

توان: کم تر از ۱۲۰۰ وات

کنترل:  ۱۲٫۱ اینچ رنگی صفحه نمایش لمسی LCD

پشتیبانی از چند زبان: بله

وزن:۴۳ کیلوگرم

دمای خنک کننده: -۱۵ - ۴ درجه سانتیگراد

سطح درمان   ۱۰-۹۰ سطوح قابل تنظیم

فشار مکش خلاء ۰ - ۱۰۰KPa قابل تنظیم خطی

کنترل پنل واقعی رنگ ۱۲٫۱ اینچ کنترل لمسی LCD پانل

مدت زمان درمان ۱-۶۰  ۱ - ۳۰ دقیقه )مشترک(

مصرف برق <500 وات

تنظیمات برق AC220V / 50HZ

وزن ۶۵Kg

ابعاد ۵۳ × ۶۹ × ۱۲۸ CM

ماشین لاغری لیپولیز یخ درمانی ، فناوری جدید ۲۰۱۳

در مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید